0

درباره شرکت

10 / 10
از 1 کاربر

 فروشگاه اینترنتی ایده آل مارکت معتقد است فروش یک محصول پایان راه نیست ، بلکه آغاز مسیر جدیدیست که شامل ارائه خدمات پس از فروش برای نگهداری محصول در شرایط ایده آل ، عملکرد و آموزش مستمر مشتریان وکاربران و ارائه آخرین اطلاعات علمی مربوطه خواهد بود . بدین منظور به یاری خداوند متعال و همکاری مجموعه ای از متخصصین که ارزشمندترین منابع شرکت بشمار میرود و پایبندی به اصول اخلاقی تجارت در تمامی سطوح سازمانی ، کوشیده است تا در مدیریت زنجیرهء تامین سلامت خانواده ، همواره در اوج و ثابت قدم بماند .
فروشگاه اینترنتی ایده آل ، برقراری رابطهء صمیمانه و پایدار و مبتنی بر اعتماد متقابل و ایجاد ارزش فزاینده برای مشتریان ، سازمان های ذیربط (وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، بیمارستان ها و مراکز درمانی دولتی و خصوصی و همکاری مداوم و مستمر شرکت با بخش های دانشگاهی و موءسسات علمی و تحقیقاتی را جزء اهم بیانیه ماموریت خود بنا نهاده که موجبات ارتقاء روزافزون وجههء تخصصی شرکت را فراهم آورده است .
امیدست با یاری خداوند مهربان بتوانیم در ارائه خدمات بهتر در امر سلامت فرد و خانواده گامی موثر برداشته و موجبات رضایت مخاطبان را فراهم آوریم

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()