0

درباره ما

10 / 10
از 1 کاربر

فروشگاه اینترنتی ایده آل مارکت در طی سال های متمادی همواره کوشیده است تا با ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات و فراهم کردن بستری مناسب و مورد اطمینان ، گام مثبتی در رسیدن به معیارهای سلامت خانواده و در نگاهی دیگر، سلامت جامعه بردارد .
این شرکت مفتخر است  فعالیت خود را در زمینه تجهیزات پزشکی در سطحی گسترده ارائه نموده و طی سالهای خدمت به مهمترین و بنیادی ترین ارکان جامعه " خانواده " با رویکرد به آینده ای سالم و سلامت ، این امکان را فراهم آورد تا فرد فرد این جامعهء کوچک ، تندرستی را لمس نمایند .
ازین رو خداوند را شاکریم که این مجموعه را توانمند ساخت.
 فروشگاه اینترنتی ایده آل مارکت معتقد است فروش یک محصول پایان راه نیست ، بلکه آغاز مسیر جدیدیست که شامل ارائه خدمات پس از فروش برای نگهداری محصول در شرایط ایده آل ، عملکرد و آموزش مستمر مشتریان وکاربران و ارائه آخرین اطلاعات علمی مربوطه خواهد بود . بدین منظور به یاری خداوند متعال و همکاری مجموعه ای از متخصصین که ارزشمندترین منابع شرکت بشمار میرود و پایبندی به اصول اخلاقی تجارت در تمامی سطوح سازمانی ، کوشیده است تا در مدیریت زنجیرهء تامین سلامت خانواده ، همواره در اوج و ثابت قدم بماند .
فروشگاه اینترنتی ایده آل ، برقراری رابطهء صمیمانه و پایدار و مبتنی بر اعتماد متقابل و ایجاد ارزش فزاینده برای مشتریان ، سازمان های ذیربط (وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، بیمارستان ها و مراکز درمانی دولتی و خصوصی و همکاری مداوم و مستمر شرکت با بخش های دانشگاهی و موءسسات علمی و تحقیقاتی را جزء اهم بیانیه ماموریت خود بنا نهاده که موجبات ارتقاء روزافزون وجههء تخصصی شرکت را فراهم آورده است .
امیدست با یاری خداوند مهربان بتوانیم در ارائه خدمات بهتر در امر سلامت فرد و خانواده گامی موثر برداشته و موجبات رضایت مخاطبان را فراهم آوریم

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()