0

ضمانت اصل بودن کالا

10 / 10
از 1 کاربر

ضمانت اصل بودن کالا

از روز اول که فروشگاه اینترنتی ایده آل مارکت متولد شد جمله ای همیشه و همیشه در گفتگوها و صحبتهای مدیران و برنامه ریزان این فروشگاه مانند قانونی که به هیچ وجه نباید از آن گذشت بارها و بارها شنیده می شد:
"خودتان را جای مشتری بگذارید"
جمله کوتاه و شاید بارها شنیده شده بود، اما در ایده آل همه چیز را تحت تاثیر عمیق خود قرار داد
به داستان خرید بازگردیم
ما هم مانند شما در زندگی خودمان همیشه هنگام خرید چیزی ذهنمان را به خودش مشغول می کند، چیزی که نمی گذارد با خیالی آرام از آنچه خریده ایم بیشترین لذت را ببریم:
آنچه خریده ام آیا اصل است؟
نکند این محصول یک کپی بی کیفیت از محصول اصلی باشد؟
فکر کردیم این نگرانی را ما که باید خودمان را جای مشتری بگذاریم برطرف کنیم پس تمامی محصولات خود را از طریق شرکت های معتبر و وارد کنندگان رسمی و قانونی تهیه کردیم و اصالت و کیفیت کالاهای خود را گارانتی و تضمین کردیم.

امنیت خاطر مشتریان در خرید اینترنتی حرف اول را می زند . احساس امنیت از اینکه کالا های ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کاملا با شرایط ذکر شده در توضیحات کالا برابری می کند و کاملا اصل بوده و کلیه گارانتی های مورد نیاز را دارا می باشد .
از اولین اولویت های ما نیز ایجاد احساس امنیت خرید و ارائه کالاهایی اصل به شما مشتری گرامی می باشد. کلیه کالاهای موجود در فروشگاه ما از اصالت کامل و گارانتی اصلی و معتبر بر خوردار بوده و این مهم را تضمین می نماییم که تمامی کالاهای ما از مراکز اصلی ، رسمی و قانونی کالا تهیه می شود .
کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد.
کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها بوده و مشتریان عزیز مطمئن باشند در اینجا هیچ گونه کالای تقلبی ، کارکرده و یا فاقد گارانتی معتبر وجود ندارد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()